Toila valla noortele suunatud võimalused toob nüüdsest noorteni portaal infohunt.ee!

Infohunt on noortele suunatud noorteinfoportaal, mis koondab kokku piirkondlikud pakkumised ning võimalused ehk sündmused ja tegevused, mida korraldavad näiteks noortekeskused, koolid, huvikoolid, organisatsioonid jt. ​Portaaliga on oodatud liituma nii Toila valla noored, lapsevanemad kui ka noortega tegelevad organisatsioonid. 

Siin on Sulle esimene infoamps portaali sisenemiseks.

Kui ma olen noor?

  • Esimese sammuna loo endale portaali kasutajakonto – Infohunt kasutajana on võimalus ennast registreerida Sulle huvipakkuvatele sündmustele ning osaleda auhinnajahis. Loe auhindade kogumisest lähemalt SIIT.
  • Kui oled endale kasutajakonto loonud, siis alusta portaaliga tutvumist. Infohunt annab Sulle edaspidi infot sündmuste ja tegevuste kohta Sinu piirkonnas, mida saad otsida nii oma piirkonna, vanuse kui ka huvide järgi. Portaalist leiad ka uudiseid ning info organisatsioonide ja asutuste kohta.

Kuna Toila vald on portaali käivitamise teekonnal alles alguses, siis hetkel on avatud vaid mõned üksikud sündmused.

Kui ma olen noortele teenuseid ja sündmusi pakkuva asutuse või organisatsiooni esindaja?

Portaaliga on oodatud liituma kõik Toila valla noortele sündmusi või tegevusi pakkuvad asutused ja organisatsioonid, et levitada portaali kaudu noorele infot oma tegevusvaldkonna ning korraldatavate sündmuste kohta. Infohunt.ee kasutusele võtmiseks asutuses või organisatsioonis tuleb teenusepakkujal esmalt ühendust võtta Maarja-Liisaga, kes loob kasutajakonto, mille järel on võimalik alustada info sisestamist. Lisaks info jagamisele saavad liitunud asutused ja organisatsioonid kasutada ka sündmustesse ning tegevustesse registreerumise funktsiooni, mis võimaldab saada ülevaate registreerunute ja osalejate arvust ning annab teavet noorte huvidest ja eelistustest.

Infohunt.ee eesmärk on koondada ja vahendada piirkondlikku noorteinfot, luues seeläbi noortele võimaluse langetada iseseisvalt teadlikke ja enda elu heaolu ning korraldamist puudutavaid otsuseid.Infohunt.ee portaaliga liitumine on tasuta nii noortele, lapsevanematele kui asutustele ning tegelevatele organisatsioonidele.

Lisainfo noortega tegelevatele organisatsioonidele:

Maarja-Liisa Lepsalu

Noorsootööjuht
Toila valla Spordi- ja Kultuurikeskus
MaarjaLiisa.Lepsalu@toila.ee
+372 56 653 715

Rohkem infot otse portaalist www.infohunt.ee.

Vaata veel