03. jaanuar - 31. mai

Gaidid

Nõo gaidid kohtuvad kolmapäeviti kell 15.00-16.00 Nõo Põhikooli aulas.

Õpime erinevaid oskuseid, kuidas hakkama saada looduses, kui ka ühiskonnas läbi erinevate mängude ja tegevuste. Käime laagrites, viime kokku noori üle Eesti ja vanemate noorte puhul ka välisriikides.

  • 03. jaanuar - 31. mai
  • Hind: Tasuta
  • Nõo Põhikool

Gaidlus on eelkõige üks mäng. Kui tahad öelda, et mäng on vaid väikese inimese töö, siis Sa eksid. Mängude kaudu õpime tegelikult ju kõike eluks vajalikku – teistega arvestama, võitma, kaotama, rolle tundma ja palju muudki. Kes mängimise võlu ära tunnevad, need on edukad ja loovad kõigis oma ettevõtmistes. Mäng lubab ja aitab probleeme läbi huumoriprisma vaadata, lubab kaotada, lubab uuesti alustada, lubab poolel teel uusi lahendusi leida.
Igal mängul on oma reeglid. Gaidliku mängu reeglid puudutavad austust,  sõnapidamist ja üksteisest hoolimist. Need on kirjas gaidi seadustes ja tõotuses.

Eesti Gaidide Liidu missioon on toetada noorte potentsiaali avanemist ning kujundada hoolivaid ja keskkonna-sõbralikke, iseseisvaid ja vastutustundlikke ühiskonnaliikmeid. EGL tegutseb noorte ja ühiskonna vajadustele vastavalt.

Korraldaja

Nimi: Eesti Gaidide Liit

Kontaktisik: Mark Bulak

Telefon: 5279136

Email: mark.bulak@hotmail.com