Kool

Aruküla põhikool

Aruküla Põhikool on tänaseks kasvanud ligi 400 õpilase ja 30 õpetajaga kooliks, kus kõigile on loodud võimalus ühte või teistmoodi õppida ja õpetada.

Loomulikult käib meil õppetöö tavaklassides, kuid ka väikeklassides, lihtsustatud õppekavaga klassides ja vajadusel tõhustatud kujul, üks ühele või koduõppes, rakendatakse VEPA Käitumisoskuste Mängu ja muid metoodikaid. Kaasav haridus ja hariduslike erivajadustega õpilastele võimaluste loomine ei ole meie koolis niisama viimane moeröögatus hariduspoliitikas, meil on päriselt ka nii – juba aastaid! Kõiki õpilasi ja kodusid aitame läbi igasuguste raskuste nii lihtsalt eduka toimetuleku kui ka tähtede poole!

Toetust ja tunnustust saavad lisaks õpilastele päris kindlasti kõik meie õpetajate erivajadused eneseteostuseks, olgu siis tunnis, väljaspool tundi, kohalikul tasemel, maakondlikul tasemel, vabariiklikul tasemel või rahvusvahelisel areenil – nimetage ainult, meie oleme seda teinud! Õpilaste poodiumikohad olümpiaadidelt jt õpilasvõistlustelt, samuti huvitegevuses ja spordivõistlustel (Eesti meistreid erinevatel aladel on meie koolis igal aastal), õpetajate nominatsioonid Aasta Õpetajaks, aktiivsed eestvedajad ainesektsioonides, -seltsides ja teistest organisatsioonides.

 • Esmaspäev 07:30 – 17:00
  Teisipäev 07:30 – 17:00
  Kolmapäev 07:30 – 17:00
  Neljapäev 07:30 – 17:00
  Reede 07:30 – 17:00
  Laupäev SULETUD
  Pühapäev SULETUD

 • Põllu 5, Aruküla
  Ava Google Mapsis