Noor otsib infot
Infohunt vallutab Eestit
Infohundi platvormi parimaks toimimiseks on vajalik koostöö noortega töötavate spetsialistidega üle Eesti. Selleks, et värske, kontrollitud ja noorte huvidest lähtuv info jõuaks noorteni, tuleb seda pidevalt luua ja edastada. Infohundi rakendus on välja töötatud nii, et noorele kuvatakse infot piirkonnast, kus ta parasjagu asub. Nii saab näiteks Saaremaa noor, kes külastab Hiiumaad, otsimata sealse piirkonna ürituste info otse oma telefoni.
Esimesed Infohundiga liitujad on platvormi loojad ise ehk Saare-, Muhumaa, Hiiumaa, Harjumaalt Jõelähtme vald ning Järva vald.
Info otsing
Info jaht on alanud!
Infohundi veebilehelt leiad oma piirkonna värskeimad noortevaldkonna UUDISED. Lisaks noortele mõeldud asutuste (noortekeskused, skatepargid, spordihooned jne) info. Selleks vaata veebilehel "MINU KOHAD". Mis peamine, siit leiad ÜRITUSED, mida saad otsida oma piirkonna ja huvide põhiselt. Paremaks infojahiks lae alla INFOHUNDI RAKENDUS ja loo konto. Vali välja huvipakkuvad üritused, osale ja anna tagasisidet. Nii saad koguda auhinnapunkte ja valida meelepäraseid auhindu. Vaata täpsemalt "AUHINNAJAHI" lehelt. Infohundi rakenduses ja veebilehel on JUTUROBOT Susi alati valmis Sinu küsimustele vastama. Kui vajad nõu, võta julgelt nõustajaga ühendust läbi LASTEABI chati.

Events

Muhu Noorteka virtuaalne kokaklubi
Maret
zoom
Image
Logo
Huvihunt

The HUVIHUNT database brings together local government youth work data to one place, be it hobby educatio, hobby activities, open youth work, youth organizations.

Image
Hundikari png
Wolf pack

 

The wolf herd includes innovative youth workers from the cooperation groups of Harju County, Saaremaa, Muhu, Hiiumaa and Järva municipalities.

Contact us.

Image
Ressursipank läbipaistev
Ressursipank

The Resource Bank brings together the competencies of youth workers and creates a database of resources, opportunities for cooperation, sharing of experience and resources, and a more efficient use.